Zamówienia telefoniczne i przez internet. Współpracuj i zarabiaj razem z nami!

TELEFON +48.537 712 333
E-MAIL biuro@safira.net.pl
Kosmetyki Safira - Blue Ice, Cold as Ice - sklep internetowy

Firma PAULAIN- SAFIRA KLUB Krakowa

SAFIRA jest polską firmą, działającą w systemie sprzedaży bezpośredniej od grudnia 2006 r.. Produkty oferowane są poprzez Konsultantów - członków Klubu Safira, którzy dostarczają je na Państwa życzenie, we wskazane miejsce, w dogodnym terminie. Dlatego też nie znajdziecie ich Państwo na półkach sklepów czy aptek.

Proponujemy szeroką gamę kosmetyków dla pań i panów, preparatów dla całej rodziny i produktów dla domu. Chcemy, żeby ich stosowanie dawało pełną satysfakcję i zadowolenie oraz aby spełniały Wasze oczekiwania.

Oferta Firmy jest ciągle rozbudowywana i modyfikowana, a w tym procesie niezwykle ważne jest zdanie naszych Konsultantów, którzy przekazują nam opinie swoich Klientów o produktach i tym samym pomagają nam zaspokoić Państwa potrzeby.

Siedziba firmy SAFIRAJednak produkty to nie wszystko. Sprzedaż i budowanie grupy sprzedażowej to również oferta dla osób, które bez zbędnych inwestycji chcą osiągnąć sukces finansowy. Jest to praca bardzo ciekawa i niestandardowa, dająca dużą niezależność, możliwości poznania nowych, wspaniałych ludzi oraz licznych podróży.

Wspólnie z Państwem chcemy stworzyć model przyjaznej firmy, która po ugruntowaniu swojej pozycji na rynku polskim, umożliwi Wam rozwój biznesu na rynkach europejskich.

Centrum Dystrybucyjne firmy SAFIRA mieści się w Krakowie.

PAULAIN
ul. OS.ZŁOTEJ JESIENI 13 B
30-535 Kraków
 
 
 

Centrum czynne od poniedziałku do piątku w godz. 900 - 17

Produkty dla wszystkich! Dla wielu dodatkowe dochody!

Dla najbardziej wytrwałych finansowa niezależność.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!


System i utrzymanie
Tworzymy zarządzalne, proste w obsłudze strony internetowe